TAISNAIS 2021 DALĪBNIEKI

 * Dalībnieki izvēlētai distancei tiek reģistrēti mēneša laikā, tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Dubultmaratons Saurieši – Ērgļi (84.4km)

Skrējēji

 Nr. Vārds   Uzvārds
1KristapsCaune
2.Kristīne
Troņenkova
3.EdgarsDobelis
4.IvoPušņins
5. JānisAndersons
6. Gita Muceniece
7.AivisPoikāns
8.LindaDanilāne
9.LailaUšacka
10.JānisDūka
11. IlvaSīpola
12. JanaRomanovska
13.ValdisŅilovs
14.AndisRubeniņš
15.RaimondsBuraks
16.
Mārtiņš
Zīle
17.
Ronalds
Sirotins
18.JānisĀbols
19.GatisGroza
20.
Valērijs
Markovskis
21.GuntaNeija
22.
Arūnas
Dubinskas
23.
Reinis
 Jasliņš
24.JurģisUrtāns
25.ValdisRozentāls
26.
Jurģis
Īvāns
27.
Mārtiņš
Sirmais
28.
Emīls
Gailis
29. GitsBērziņš
30.
Armands
Lunts
31.DzintarsRendenieks
32.  ArtūrsKrūmiņš

Nūjotāji

Nr. Vārds   Uzvārds
1.ValērijsBušunovs
2. AgrisBušs
3.KristīneKuka
4. Raimonds Bricis
5.DaceJaneka
6.Aija Dzeņkovska
7.LindaKubiloviča
8.
Mārtiņš
Veseris
9.
Inese
Kraģe
10.
Endijs
Zariņš
11.
Jūlija
Venskus
12.IevaCīce
13.
Sigita
Zvaigzne
14. IlzeMerirande
15.
Edgars
Babris

Maratons Suntaži– Ērgļi (42,195km)

Skrējēji

Nr. Vārds  Uzvārds 
1.EvitaRuskova
2.Rainers Meiers
3.Juris Dombrovskis
4. Uldis Kļaviņš
5.EdgarsTiltanovs
6.
Kārlis
Ielejs
7.
Kristīne
Kabaļina
8.
Elvijs
Krēgers
9.
Artūrs
Pielēns-Pelēns
10.
AndrisBirkerts
11.KasparsAdijāns
12.
Viktors
Suborins
13.
 LukassPušņins
14.
 Arno Pušņins
15.Gatis Tīds
16.
Aigars
Bērziņš
17.LaurisLizbovskis 
18.
Romans
Šroms
19.
Guntars
Siliņš
20.
Iveta Suvorova
21.DidzisDobelis
22. ĒrikaUrtāne
23. AndisOzoliņš

Nūjotāji

Nr. Vārds  Uzvārds 
1.IlvaVingre
2.EvitaOzola
3.IevaVosele
4.
Helēna
Lazdiņa
5.
Ieva
Ustupa
6.
IevaLivčāne
7.
Nora
Baranovska
8.IjaVagale
9.Tatjana Potrubeiko
10.
Zane
Urtāne
11.IlzeRainska
12. Ieva Galeniece
13.Gunta Priedcēlāja
14.
Linda
Plitmane
15.
Edgars
Brodiņš
16.
Laura
Čekstere
17.
Ojārs
Čeksters
18.
Ilze
Rāta
19. LiegaZelgalve
20.
Uldis
Bārbalis
21.
Ilze
Rainska


Pusmaratons Taurupe – Ērgļi (21,0975km)

Skrējēji

Nr. Vārds  Uzvārds 
1.Laura Bušunova
2.VinetaBite
3.
Māra
Ļevčenko
4.DainaStonka
5.IntaHansone
6.
Kārlis
Stonka
7. DainisKozlovskis
8.
Laura
Okmane
9.
 EveritaRomule
10.
Lauma
Muceniece
11.
Uldis
Pormeisters
12.
Ārija
Kļaviņa
13.
Elvijs
Viļevičs
14.
Inese
Akmentiņa
15.
Baiba
Brasliņa
16.
Signe
 Bērziņa
17.
Dzintars
Petrovs
18.
 KasparsKalniņš
19.AivisSiliņš
20.JurisAltenburgs
21.
Gustavs Jānis
Ozoliņš
22.
Maksims
 Certovs
23. DainisŽuburs
24.
Dainis
Driņķis
25.Iveta Dobele 


Nūjotāji

Nr. Vārds  Uzvārds 
1.RihardsValeniks
2.SvetlanaMikanova
3. ElīnaValdmane
4.  Anna Pūtele
5.
Zane
Jekimova
6.
Ieva
Kozlovska
7.
Sanita
Rožulapa
8.
Kristīna
Muciņa
9.
Velga
Leitāne
10.DainaVītoliņa
11.
Dace
Kurša
12.
Baiba
Kittele
13.
Agris
Kittelis
14.
Vivita
 Vīksna-Bārbale

0

Pirkumu grozs