Noslēdzies pirmais Dubultmaratons "Taisnais"

"Viens skrējiens var izmainīt tavu dienu, daudz skrējienu var izmainīt tavu dzīvi!"

Pirmais Taisnais maratons un dubultmaratons ir noslēdzies!!! Mums, organizētājiem, šī pasākuma organizēšana bija liels piedzīvojums, izaicinājums un uzdrīkstēšanās!
Šis skrējiens nebūtu tik izdevies bez mūsu lieliskajiem draugiem, atbalstītājiem, palīgiem, brīvprātīgajiem, dalībniekiem un visiem tiem, kas noticēja mūsu idejai!
Tapēc sakam LIELU, lielu paldies Visiem un Ikvienam!

🏆 Paldies mūsu atbalstītājiem: Grauda Spēks, ATTA PRINT, Biznesa augstskola Turība, Bee in, Ģertrūdes ielas teātris, Kefa, Siguldas Piedzīvojumu Parks "Tarzāns", Banalat SIA, supadventures.me, bioloģiska lauksaimniecībai "Lielkalni" un Z/s "Rosmes"!

🎤 Paldies par mūziku Dj Kārlis Blumfelds!

📸 Paldies, par mirkļu ķeršanu Ģirts Valdmanis un Maris Arbidans!

👨‍⚕️Paldies, ārstam Антон Лебединский par mūsu sportistu pieskatīšanu!

🥇 Māksliniekam Linards Počs, paldies par skaistajām un smagajām medaļām!

🚧 Raivis Lindišs, paldies par maketiem!

🏍️ Jānis Ozoliņš, paldies par trases mērīšanu un sportistu uzmanīšanu trasē!

🛤️🏫 Paldies Stopiņu novada Dome un Latvijas Dzelzceļš par atļauju rīkot pasākumu!

🚂🛤️ Paldies Inese Olte un Maris Olte par sirsnīgo sagaidīšanu un uzņemšanu Jūsu Ērgļu stacija!

💪 Paldies idejas autoriem Andris Pētersons un Kristaps Salens!

🎈 Paldies, ka palīdzējāt īstenot šo trako ideju un ka bijāt klāt gan kā atbalstītāji, gan kā viss labākie palīgi - Jana Bunkus, @Rūta Skadmane, Kristīne Eglite, Laura Strazdina, Linda Chipena, Sabīne Trumsiņa, Marta Pabērza, Raivis Lindišs, Vladislavs Melihovs, Laimonis Mrfix, Yusuf Shaymardanov, Athul Krishna, Keran un Raitis Ungurs!

🏃‍♂️🏃‍♀️Viss lielākais paldies, respekts un patiesa cieņa visiem mūsu sportistiem, kas bija gatavi izaicināt sevi un piedalīties gan 42km, gan 84km distancē: Andris Pētersons, Kristaps Caune, Lauris Lizbovskis, Jānis Kalniņš, Rainers Meiers, Mārtiņš Vilemsons, Sandra Platā, Elīza Priede, Kristīne Kuka, Dzintars Laganovskis, Dana Rone, Tatjana Potrubeiko, Ija Vagale, Egils Antoņēvičs!!! ♥️
Pirkumu grozs