TAISNAIS 2019 DALĪBNIEKI

 * Dalībnieki izvēlētai distancei tiek reģistrēti tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Dubultmaratons Saurieši – Ērgļi (84.4km)

Skrējēji

Nr.
 VārdsUzvārds
 Dzimšanas gads
1Kristaps
Caune
1993
2Guntis
Rasims
1984
3JānisDubovičs1986
4Kristīne Troņenkova1985
5 Kristiāna Gaižauskiene1991
6 Ligita Leitlande 1970
7Olga Mote 1987
8 Jana Romanovska 1982
9 Uģis Zanders 1969
10 Jānis Marčinkus 1956
11 Jānis Andersons 1976
12 Kristaps Zālītis 1995
13 Edvards Kalniņš 1996
14 Re Dzi 1983
15 Valdis Rozentāls 1969

Nūjotāji

Nr.
 VārdsUzvārds
 Dzimšanas gads
1Kristīne
Kuka
1975
2Jānis
Līcis
1979
3Ieva
Cīce
1977
4Dzintars
Laganovskis1966
5Agris
Bušs
198*
6HelēnaLazdiņa1976
7TatjanaPotrubeiko1990
8IjaVagale1967
9AndaZeltiņa1972
10 Mārtiņš Ķenģis1979
11 Ieva Kozlovska1976
12  Ilze Meirande 1979
13 Aija Dzeņkovska 1975
14 Vivita Ruņģe 1967

Maratons Suntaži– Ērgļi (42,195km)

Skrējēji

Nr.
 VārdsUzvārds
 Dzimšanas gads
1Rainers
Meiers
1961
2Kristīne
Balanasa
1978
3Sandra
Platā
1972
4
Valdas Šmaižys1974
5Lina
Abromaitytė-Šmaižė
1979
6 Indrė Butkutė1992
7 Mantvydas Švėgžda1986
8
LaurisLizbovskis1973
9 Aigars Bērziņš 1981
10 Juris Dombrovskis 1976
11 Reinis Jasliņš 1973
12 Māris Dazarts 1985
13 Dzintra Skārda 1990

Nūjotāji

Nr.
 VārdsUzvārds
 Dzimšanas gads
1Solvita
Sevastjanova
1971
2Kristīna
Muciņa
1980
3 Egils Antoņēvičs1981
4 Juris Rubenis1970
5 Anita Muižniece1967
6 Sanita Klaucāne1998
7 Ilgonis Rudāks1965
8 Oskars Muižnieks1989
9 Laura Muižniece1990
10 Elīza Priede2001
11 Jeļena Labanovska1981
12 Inese Kalniņa 1982
13Marita
 Ozoliņa 1984
14 Dace Šmite 1970
15 Santa Jakovļeva 1978
16 Agnese Leiburga 1977
17 Ilze Irbe 1969
18 Līga Rumba 1978
19 Daiga Vilkaste 1971
20 Laura Čekstere 1982
21 Uldis  Bārbalis 1960

Pusmaratons Taurupe – Ērgļi (21,0975km)

Skrējēji

Nr.
 VārdsUzvārds
 Dzimšanas gads
1Vineta
Bite
1969
2Maruta
Eriņa
1992
3Dainis
Žuburs
1971
4Kārlis
Krīgals1988
5Lauma
Muceniece
1985
6GitaBiezuma1977
7PaulsOsis1989
8ŽaneteSauketēna1987
9 Juta Buklovska1999
10 Kristaps Salens1984
11 Matīss Palsāns1974
12 Kaspars
 Aksenoks1972
13 Jānis Timofējevs 1987
14 Vineta Moča 1991
15 Evita  Ansone 1985
16 Oksana Boriak 1984
17 Iveta Hāgena 1979
18 Līga Safronova 1985
19 Laura Okmane 1985
20 Justinas Sadauskas 1990
21 Edgars Dobelis 1981
22 Ivo Pušņins 1982
23 Madis Valk 1969
 24 Matīss Grahoļskis

Nūjotāji

Nr.
 VārdsUzvārds
 Dzimšanas gads
1Ilona
Palsāne
1976
2Ginta
Dalbiņa
1982
3Daina
 Vītoliņa1972
4 Egija Rasmane1982
5 Valda Dātava1969
6 Ilva Vingre1970
7 Iluta Kurzemniece 1972
8 Rihards Valeniks 1979


 .